Zawody, Hubertus, Ognisko poobozowe 2013

W sobotę 26 października zapraszamy na dzień pełen emocji.

Zapraszamy wszystkich jeźdźców stajennych, rodzinki, pensjonariuszy, tegorocznych i wcześniejszych obozowiczów, nasze nastolatki, które już się zestarzały i poszły w siną dla, słowem wszystkich tych, którzy mają ochotę spotkać się we wspólnym gronie w Stajni na Kępie.

Pomysły, sugestie i pomocnicy organizacyjni mile widziani.

Szczegóły poniżej:
9-13 zawody ujeżdżeniowe
13.30-16 gonitwy hubertusowe
16-19 ognisko poobozowe w tym:
17 koncert hitów obozowych i nie tylko
od 19 do białego rana “dorosłe ognisko” 😀

Rozpoczniemy zawodami ujeżdżeniowymi. Programy będą dostępne na fb. Zawody będą dostosowane do poziomu różnych jeźdźców. Najprostsza klasa jest skierowana do osób tylko kłusujących, kolejna do rozpoczynających galop, następnie będzie program L oraz program ujeżdżeniowy z brązowej odznaki.
Do udziału zapraszamy dzieci i dorosłych. Zgłoszenia mailowo na stajnianakepie@gmail.com, a instruktorki pomogą wybrać odpowiedni poziom. Wpisowe 100 zł. Przewidziane nagrody dla zwycięzców oraz puchary dla wszystkich.
Godziny rozpoczęcia przejazdów podamy po zapełnieniu list startowych.

Następnie rozpoczną się gonitwy hubertusowe. jak zwykle ze względu na bezpieczeństwo podzielone według poziomu i wieku uczestników: bez galopu, nastolatkowa galopowa i dorosła na łące. Wpisowe 60 zł.
Dokładne godziny również po zapełnieniu list startowych.

Od około 16 planujemy spotkanie poobozowe, na które rzez jasna, zapraszamy nie tylko obozowiczów. W planach koncert z prawdziwego zdarzenia z hitami obozowymi karaoke itp. Prowadzący: Pan Adam.
Po zmroku pokaz zdjęć obozowych, jeśli ktoś ma swoje prosimy o zabranie na pen drivie lub wcześniejsze dostarczenie pani Kasi.
Nie zapewniamy opieki dla dzieciaków, zatem prosimy rodziców o pozostanie lub zorganizowanie opieki naszym młodszym obozowiczom, staruchy obozowe można nam podrzucić na własną odpowiedzialność :).

Wieczorem ognisko alkoholowe 🙂

Na terenie będzie grill z bigosem, kiełbaskami, karkówką i napojami.

Do zobaczenia