Hubertus, zawody i ognisko poobozowe 2015

W sobotę 24 października zapraszamy na dzień pełen emocji.

Zapraszamy wszystkich jeźdźców stajennych, rodzinki, pensjonariuszy, tegorocznych i wcześniejszych obozowiczów, nasze nastolatki, które już się zestarzały i poszły w siną dla, słowem wszystkich tych, którzy mają ochotę spotkać się we wspólnym gronie w Stajni na Kępie.

Pomocnicy organizacyjni mile widziani. (Prosimy o zgłoszenia mailowo lub w stajni, potrzebny będzie sekretarz sędziego, oraz techniczni, dzwiękowiec).

Szczegóły poniżej:
9-13 zawody ujeżdżeniowe
13.30-16 gonitwy hubertusowe
16-18 ognisko poobozowe

od 19 do białego rana “dorosłe ognisko” 😀

Rozpoczniemy zawodami ujeżdżeniowymi. Programy będą dostępne na fb. Zawody będą dostosowane do poziomu różnych jeźdźców. Najprostsza klasa jest skierowana do osób tylko kłusujących, kolejna do rozpoczynających galop, następnie program ujeżdżeniowy z brązowej odznaki.
Do udziału zapraszamy dzieci i dorosłych.
Zgłoszenia mailowo na stajnianakepie@gmail.com, a instruktorki pomogą wybrać odpowiedni poziom. Wpisowe 100 zł. Przewidziane nagrody dla zwycięzców oraz puchary dla wszystkich.
Godziny rozpoczęcia przejazdów podamy po zapełnieniu list startowych.

Następnie rozpoczną się gonitwy hubertusowe. jak zwykle ze względu na bezpieczeństwo podzielone według poziomu i wieku uczestników: bez galopu, nastolatkowa galopowa i dorosła na łące. Wpisowe 60 zł.
Dokładne godziny również po zapełnieniu list startowych.

Od około 16 planujemy spotkanie poobozowe, na które rzez jasna, zapraszamy nie tylko obozowiczów.

Nie zapewniamy opieki dla dzieciaków, zatem prosimy rodziców o pozostanie lub zorganizowanie opieki naszym młodszym obozowiczom, staruchy obozowe można nam podrzucić na własną odpowiedzialność :).

Na terenie będzie barek z grillem i napojami.

Serdecznie zapraszamy.

Na terenie będzie grill z bigosem, kiełbaskami, kaszanką i napojami i słodkościami.

Do zobaczenia