Dla szkół i przedszkoli

W naszym ośrodku organizujemy wycieczki dla szkół, zielone szkoły, lato i zimę w mieście, wszelkiego rodzaju warsztaty tematyczne, oferujemy możliwość przeprowadzenia na naszym terenie lekcji i zajęć pozaszkolnych.

Jesteśmy bardzo elastyczni. Możemy dostosować czas trwania wycieczek, godzinę przyjazdu oraz program do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Ceny uzależnione są od programu wycieczki i ilości dzieci.

Przykładowe tematy wycieczek:

wycieczka  poznajemy konie

wycieczka na powitanie wiosny

wycieczka tradycje i ozdoby wielkanocne

wycieczka o tematyce ekologicznej

dzień dziecka

wycieczka andrzejkowa

wigilia klasowa w stajni

Gra terenowa jest formą grupowej rozrywki odbywającej się według z góry ustalonego scenariusza. Uczestnicy gry terenowej mają do wykonania pewne zadania, które wymagają od nich nie tylko wysiłku umysłowego, ale również sprawności fizycznej. Dzieci mają za zadanie korzystając ze wskazówek i podpowiedzi zdobyć szmaragdy ukryte na otaczających nasz ośrodek malowniczych łąkach. Zabawa jest pewną formą znanej wszystkim zabawy w podchody połączoną z zadaniami umysłowymi i ruchowymi. Dzieci bardzo łatwo wchodzą w klimat gry i bawią się wyśmienicie.

Oferujemy również jednodniowe wycieczki klasowe o innej tematyce oraz rozbudowane gry plenerowe uczące współdziałania a nie współzawodnictwa (również dla kadry).

Dla grup, które już uczestniczyły w zajęciach na temat koni podczas innej z naszych wycieczek możliwość zamiany tych zajęć na gry integracyjne i zabawy związane z tematyką wycieczki.