Imprezy dla firm

Biesiada wieczorna

Proponujemy Państwu kilkugodzinną biesiadę w klasycznym staropolskim stylu. W zależności od pogody i potrzeb impreza odbywa się w plenerze- przy ognisko bądź w salonie stylowego domu z klimatem w blasku ognia z otwartego paleniska.

Proponujemy potrawy rustykalne, swojskie oraz grill, własnego wyrobu wędliny i przetwory, grochówka, bigos, żurek, smalec domowej roboty.

Możliwość muzyki na żywo.

Oferujemy Państwu możliwość spędzenia wieczoru w unikalnych nastrojowych wnętrzach lub w malowniczych plenerach. Potrawy podane w żeliwnych kociołkach wprost z kuchni węglowej mają unikalny, niepowtarzalny smak i aromat. Wrażenia z biesiady z dala od zgiełku miasta na łonie natury pozostaną w Państwa pamięci na długo.

►  Dzień terenowy

Pragniemy zaproponować Państwu integrację w formie aktywnej. Ta propozycja jest zakłada spędzenie dnia wspólnie na różnego rodzaju aktywności fizycznej w przepięknym i malowniczym miejscu jakim jest kompleks rekreacyjny Stajnia na Kępie. Ogólny program dnia zakłada do wyboru jazdę konną, łucznictwo, gry integracyjne z psychologiem,następnie obiad, grę terenową.

Gra terenowa jest formą grupowej rozrywki odbywającej się według z góry ustalonego scenariusza. Uczestnicy gry terenowej mają do wykonania pewne zadania, które wymagają od nich nie tylko wysiłku umysłowego, ale również sprawności fizycznej. Zadania, które otrzymują gracze są związane z tematem imprezy. Oferujemy różne scenariusze gier i różną tematykę. Z naszych doświadczeń wynika, że uczestnicy niezwykle chętnie wchodzą w nastrój gry i działają z olbrzymim zaangażowaniem i wyśmienicie się bawią. Udział w grze stwarza również wiele sytuacji, gdzie wymagana jest współpraca i kooperacja całego zespołu.

Po pracowicie spędzonym dniu zapraszamy na ognisko z poczęstunkiem.

►  Koń jako trener i terapeuta

Koń jest zwierzęciem stadnym, funkcjonującym w dokładnie ustalonej hierarchii. Jest zwierzęciem dużym, ale łagodnym, które wchodzi w kontakt z człowiekiem- to może być źródłem bardzo pozytywnych doświadczeń dla ludzi niemających dotąd kontaktu z końmi. Jest bardzo empatyczny- z łatwością wyczuwa ludzkie nastroje i poprawny kontakt w dużym stopniu zależy od umiejętności człowieka panowania nad własnymi emocjami i mową ciała. Te cechy powodują, że doskonale nadaje się do bycia współterapeutą i współcoachem i jest w tej roli niedoceniany.

Proponujemy całodzienny warsztat komunikacyjny przy wykorzystaniu obecności koni. Zaznajomimy się z ich psychiką i sposobem reagowania. Wiele podobieństw występujących w świecie koni i świecie ludzi uświadomionych sobie staje się wielką inspiracją i stwarza możliwość do wykorzystania tej wiedzy na gruncie zawodowym i prywatnym. Warsztaty praktyczne przy udziale koni pomogą zwrócić uwagę na nasze mocne i słabe strony w komunikacji. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę psychologa, instruktora jazdy konnej i hipoterapeutę. Na koniec sprawdzimy swoje zdobyte umiejętności w praktyce podczas ciekawych i bezpiecznych zabaw przy udziale koni.

Unikalne warsztaty pracy nad sobą przy udziale koni pozwalają na zwiększenie naszych kompetencji komunikacyjnych oraz uzyskanie wiedzy i doświadczeń w bezpiecznej nieoceniającej atmosferze.

►       Warsztaty efektywnej komunikacji

Oferujemy warsztaty z zakresu efektywnej komunikacji i integracji członków zespołu prowadzone przez profesjonalnych trenerów i terapeutów.

W trakcie pobytu poznajemy podstawową wiedzę na temat poprawnej i skutecznej komunikacji: efektywnego słuchania, przeciwdziałania powstawaniu barier komunikacyjnych, skutecznego przekazywania własnego zdania, a także poznajemy techniki usuwania już powstałych blokad komunikacyjnych w zespole.

Podczas warsztatów bardzo duży nacisk kładziony jest na integrację członków zespołu, czemu sprzyjają liczne gry i zabawy inicjowane przez profesjonalistów. Jednak najsilniejszym czynnikiem wpływającym na wzrost więzi uczestników jest świetna zabawa, wspólne spędzenie czasu w magicznym, malowniczym miejscu z dala od murów firmy.

►       Szkolenia z zakresu coachingu.

“Technika coachingu polega na wydobywaniu mocnych stron ludzi, pomaganiu w omijaniu osobistych barier i ograniczeń w celu osiągnięcia celu, a także ułatwieniu im bardziej efektywnego funkcjonowania w zespole. Coaching koncentruje się na rozwiązaniu a nie na poszukiwaniu przyczyn problemów, promując rozwój nowych strategii działania”

Oferujemy dwudniowe szkolenia z coachingu prowadzone przez profesjonalnego, doświadczonego coacha. Podczas weekendowych zajęć zapoznajemy się z techniką coachingu. W miłej,  naturalnej, atmosferze pod okiem profesjonalisty poszukujemy drzemiących w nas zasobów energetycznych, strategicznych rozwiązań problemów, innowacyjnych pomysłów i celów jak również zastanawiamy się nad sposobem ich realizacji. Proponowane przez nas warsztaty prowadzone w tak niekonwencjonalnym miejscu, ze zdwojoną siłą pobudzają naszą kreatywność, zwiększają motywację do realizacji zamierzonych planów, uwalniają nasz twórczy potencjał, a przede wszystkim zwiększają naszą wydajność i efektywność w pracy.

►       Spotkania weekendowe

Oferujemy szerokie możliwości organizacji wyjazdów weekendowych. Istnieje możliwość połączenie zajęć jednodniowych w cykl dwudniowy, zorganizowania całodziennych obszernych gier terenowych opartych na scenariuszach lub dwudniowego weekendu surwiwalowego opartego na założeniach integracji przez współpracę i współdziałanie. Przygotujemy dla Państwa konkretną ofertę w zależności od potrzeb i zainteresowań. Zapraszamy do współpracy.

Do każdej imprezy istnieje możliwość wykupienia pakietu dla dzieci. W czasie, gdy rodzice odbywają swoje zajęcia dzieci pod opieką wykwalifikowanej kadry mają czas zorganizowany w formie gier i zabaw, zajęć plastycznych, gier terenowych i zajęć jeździeckich.