Imprezy dla dorosłych

Organizujemy różnego rodzaju imprezy- zarówno dla firm o charakterze integracyjnym, jak i imprezy okolicznościowe (wesela, komunie, wieczory panieńskie).

W ramach imprez proponujemy Państwu wspólna zabawę typu gry terenowe, czyli tematyczna zabawa oparta na konkretnym scenariuszu wciągająca uczestników w różne nietypowe zadania i sytuacje.

Dysponujemy zapleczem pozwalającym na zorganizowanie imprezy w plenerze i w pomieszczeniach. Na terenie ośrodka znajdują się 2 miejsca ogniskowe z grillami, wiaty i zadaszenia, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci.
Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę o charakterze typowym, klasycznym, chętnie również podejmujemy wyzwania związane z wykorzystaniem niebanalnych rozwiązań, oryginalnych pomysłów ekscentrycznych potrzeb. W dorobku mamy zloty czarownic, uprowadzenia przez wiedźmę, festiwal ognia.
Oferujemy również wynajem terenu pod imprezy.
Możemy także uatrakcyjnić swoją obecnością imprezy poza naszym terenem. Dojeżdżamy na różnego rodzaju pikniki, festyny z programem własnym bądź ustalonym przez Państwa. Istnieje możliwość przyjazdu z końmi.