O nas

Ośrodek istnieje od 2006 roku. Miejsce to jest owocem pracy wielu osób, które połączyła pasja jeździecka.

MY:

Magdalena Spława- Neyman, psycholog kliniczny (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej), hipoterapeuta (ukończony kurs firmowany przez Polskie Towarzystwo Hipoterapeutyczne), instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją jazda konna.

Katarzyna Sibilska, socjolog (Stosowane Nauki Społeczne na  Uniwersytecie Warszawskim), instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją jazda konna.

scan14

NASZE KONIE:

Mexx– siła spokoju, cierpliwy i przyjazny, trochę leniuszek, ulubieniec dzieci, większość zajęć hipoterapeutycznych odbywa się z jego udziałem.

Meksio

Charlota– popularnie zwana Szarlotką, kucyk feliński, koń mający za sobą karierę sportową, bardzo dużo umie, niezwykle przyjacielska. Szarlotka urodziła się 12 lutego 1993 roku w Mestec Kralove i jest Czeszką :). Ma 138 cm wzrostu.

Szarlotka

Kurantka– urodziła się 6 kwietnia 1995 roku, klacz wielkopolska, pochodzi z hodowli prywatnej, ma 168 cm wzrostu. Koń profesor, po karierze skokowej.

Kurantka

Kwagga– klacz wielkopolska ze Stadniny Koni w Rzecznej, urodzona 14 lutego 1992 roku. Doświadczona, dużo umie, kiedy trochę szalona, teraz jako starsza pani spokojna i cierpliwa, bardzo grzeczna i bezpieczna. Możliwość dzierżawy.

Kwagga

Agat– trzynastoletni wałach rasy wielkopolskiej. Duży, silny, miękko noszący. Możliwa sprzedaż w dobre ręce.

Modicus zwany Miodkiem to siwy kucyk około 14-latni. Doskonały dla dzieci, grzeczny i bezproblemowy. ma za sobą starty w zawodach skokowych pod dziećmi. Koń profesor.
Dżizan, czyli Dyzio to folblut ze Stadniny Koni Widzów. Jest absolutnym zaprzeczeniem stereotypu koni pełnej krwi angielskiej. Jest spokojny wręcz flegmatyczny, bardzo opanowany, idealny dla dzieci i jeźdźców ceniących sobie bezpieczeństwo. Urodził się 15 stycznia 2006 roku.

Con Vasco w skrócie Vasco jest koniem rasy małopolskiej z prywatnej hodowli. Urodził się 10 marca 2007 roku. Zbyt niecierpliwy do rekreacji jest obecnie dzierżawiony. Koń do sprzedaży w jedne ręce.
Borges, czyli Boguś jest kolejnym spokojnym folblutem w naszej stajni. Cierpliwy i łagodny, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Pochodzi z prywatnej hodowli, ze stajni typowo wyścigowej. Trenowany do wyścigów. Urodził się 22 kwietnia 2006 roku.
Salines vel Rudy pochodzi ze Stadniny Koni Widzów. Urodził się26 marca 2004 roku.Jest synem Derbisty niemieckiego ogiera Belenusa. Po karierze na torze trafił w ręce Piotra Piaseckiego i startował w WKKW. Koń dla bardziej doświadczonych jeźdźców, dużo umie, ale i wymaga od jeźdźca.
.
.
.
.
Wszystkie materiały zamieszczone na stronie internetowej www.stajnianakepie.pl są własnością Stajni na Kępie. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można ujrzeć lub przeczytać na tej stronie są – o ile wyraźnie nie stwierdzono inaczej – chronione prawem autorskim i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody Stajni na Kępie. Wszelkie prawa autorskie osobiste i majątkowe do jakichkolwiek elementów strony (tekstowych, graficznych, układu strony, itp.) są zastrzeżone. Strona oraz wszystkie jego elementy są chronione przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz. U.00.80.904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jednolity Dz.U.03.153.1503 z późn. zm.).